Równać Szanse 2017-Bajkoteka Na Kółkach

GALERIA ZDJĘĆ

Sprawozdanie z przebiegu pierwszego miesiąca realizacji projektu Równać Szanse pt. „Bajkoteka na kółkach” realizowanego przez GOK Susiec Filię Biblioteczną w Majdanie Sopockim.
- Promocja projektu: Informacje o projekcje zostały promowanie w szkole, bibliotece, na Facebook i na stronie internetowej GOK, tablicach informacyjnych naszej Gminy.
- Młodzież samodzielnie opracowała plakaty z informacjami dotyczącymi ich projektu.
- Nabór uczestników: zakończył się na drugim spotkaniu roboczym. Ostateczna ilość młodzieży w naszym projekcie to 15 osób młodych ludzi w wieku od 13 do 16 lat.
- Spotkania robocze: spotkań roboczych w marcu odbyło się więcej niż zaplanowane zostało w harmonogramie dlatego, że wymagał tego nasz projekt. Praca w terenie rozwieszanie plakatów i promocja wśród mieszkańców do których musieliśmy dojść z informacjami, bo w dalszej części prac projektowych chcemy z nimi współpracować (szukanie informacji o bajkach z naszego regionu).
- Spotkanie z Wójtem Gminy Susiec - 20.03.2018 r.: Pan Wójt zorganizował wyjazd młodzieży gminnym busem do Zamościa, oraz pogratulował nam projektu i życzył dalszych sukcesów i obiecał wsparcie w naszym projekcie.
- Wyjazd do Zamościa - 20.03.2018 r. po materiały do uszycia kostiumów do naszych występów.
- Zakup kamery - 20.03.2018
- Zakup materiałów papierniczych i biurowych - 20.03.2018
- Warsztaty z Panią Krawcową- 17.03.2018 : pobranie miar potrzebnych do uszycia kostiumów.
- Warsztaty z operatorem kamery -24.03.2018
- Opracowanie scenariusza do pierwszego happeningu (podział ról).
Sprawozdanie przygotowała:
Grażyna Jarosz
koordynator projektu

GALERIA ZDJĘĆ

Od marca 2018 roku młodzież z Majdanu Sopockiego realizuje projekt „Równać Szanse 2017„           pod tytułem „Bajkoteka na kółkach”

W projekcie uczestniczy 15 osobowa grupa młodzieży.

Młodzież ma już za sobą dwa występy.

We wrześniu zaplanowaliśmy uroczyste podsumowanie projektu.

Ostatnim przedstawieniem będzie legenda o Tanewie i Roztoczu.

Młodzież wraz z koordynatorem serdecznie zaprasza mieszkańców Majdanu Sopockiego na uroczyste podsumowanie projektu w dniu 28 września 2018 r. na godz. 18.30.

Półroczna zabawa w teatr dobiega końca, pozostaną miłe wspomnienia.