Kultura-Interwencje 2018. EtnoPolska

• NCK
  • Publikacja: 10.05.2022
  • Wyświetlenia 238

NIE (zapomniane) ludowe śpiewanie!

Prezentacja Publikacji

Spot promocyjny Projektu

Spot promocyjny Projektu:
NIE (zapomniane) ludowe śpiewanie!

Promocja publikacji

19 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się promocja publikacji: NIE (zapomniane) ludowe śpiewanie! Gościem specjalnym był Profesor Marian Chyżyński, który opracował w formie transkrypcji bogaty repertuar śpiewaczki ludowej Pani Janiny Kowalczuk.

Podczas spotkania Pani Janina opowiadała o przygodzie z muzyką, a także zaprezentowała część swojej twórczości śpiewając wybrane utwory. Na koniec Sekretarz Gminy Susiec Tadeusz Suski złożył podziękowania i drobne upominki na ręce Pani Janiny oraz Profesora Chyżyńskiego za całokształt pracy. Całość promocji prowadziła Joanna Kowalczuk.

Promocja publikacji odbyła się w ramach
 „Kultura – interwencje 2018. EtnoPolska”.

Galeria Zdjęć