Infrastruktura Domów Kultury 2021

• Publikacja: 10.05.2022
  • Wyświetlenia 249

Zmieniamy się dla WAS.
Sala widowiskowa i scena susieckiego domu kultury przechodzi remont w ramach zadania pn. „Podniesienie jakości oferty kulturalno – edukacyjnej GOK Susiec poprzez remont i doposażenie sali widowiskowej i sceny” w Programie "Infrastruktura Domów Kultury 2021" dofinansowana z MKDNiS. Instytucja zarządzająca Programem: Narodowe Centrum Kultury.
GOK Susiec otrzymał również dotację celową na to zadanie z budżetu Gminy Susiec.
DZIĘKUJEMY!!!

Galeria zdjęć

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu realizuje zadanie pn.: "Podniesienie jakości oferty kulturalno - edukacyjnej GOK Susiec poprzez remont i doposażenie sali widowiskowej i sceny" w ramach Programu Infrastruktura domów kultury ze środków finansowych MKDNiS pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Pierwsza część zadania obejmowała realizację prac remontowych: Roboty demontażowe, ogólnobudowlane, malarskie i elektryczne oraz prace związane z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych.
Wszystkie prace wykonane zostały przez Firmę Ireneusza Przednowka z Dąbrowy Tomaszowskiej.
Podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Susiec - Zbigniewa Naklickiego oraz Andrzeja Słomianego - Podinsp. ds. inwestycji gminnych i planowania przestrzennego Urzędu Gminy Susiec za wsparcie i pomoc w realizacji tej inwestycji.
ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS
Galeria zdjęć

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu zrealizował zadanie pn.: "Podniesienie jakości oferty kulturalno - edukacyjnej GOK Susiec poprzez remont i doposażenie sali widowiskowej i sceny" w ramach Programu Infrastruktura domów kultury ze środków finansowych MKDNiS pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Druga część zadania obejmowała montaż okotawowania sceny i pętli indukcyjnej.
Prace wykonane zostały przez P.H.U MASTER – TRUSS TECHNIKA ESTRADOWA – Artur Lis właściciel.
Podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Susiec - Zbigniewa Naklickiego za wsparcie i pomoc w realizacji tej inwestycji.