DZIEŃ KOBIET

W niedzielę 09 marca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu na zaproszenie Wójta Gminy Susiec – Franciszka Kawy przybyły Panie z zespołów śpiewaczych, ze stowarzyszenia oraz Kół Gospodyń Wiejskich, a także dyrektorzy i kierownicy  podległych gminie jednostek.

[GALERIA ZDJĘĆ]

DZIEŃ KOBIET

Na tę okazję została przygotowana specjalnie z humorem część artystyczna nawiązująca do życia codziennego kobiet.
Jako pierwsi na scenie wystąpili Ania i Stasio należący do młodzieży działającej przy Filii Bibliotecznej w Majdanie Sopockim pod kierunkiem Pani Grażyny Jarosz, także
Grupa Małych Form Teatralnych przy Bibliotece w Suścu pod kierownictwem Pani Halinki Caryk:  Ola, Karolina, Mateusz, Kamil, Emilka, Ola, Wiktoria, Jakub, Adam i Wiktoria, oraz Młodzieżówka działająca przy GOK-u a także przy Klubie Prima Mini Kabareton pod kierunkiem Pani Eli Gęborys:  Ania i Anika,  Mateusz, Adrian,  Patryk, Szymon, Cezary, Hubert, Kamil, Przemek i Monika.
Na koniec Wójt Franciszek Kawa zabrał głos składając najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom zebranym na tej sali.
Niespodzianką jaka została przygotowana dla członków zespołów śpiewaczych, Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenia okazały się prezenty, które specjalnie na tę okazję zostały wręczone. Należy dodać, że w ten dzień każda z Pań otrzymała od Wójta i Sekretarza tulipana.

[GALERIA ZDJĘĆ]