DZIEJE MIEJSCOWOŚCI GMINY SUSIEC, POWIAT TOMASZOWSKI

31 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu miała miejsce promocja publikacji opisującą i promującą naszą małą ojczyznę - Naszą Gminę Susiec pn. "DZIEJE MIEJSCOWOŚCI GMINY SUSIEC, POWIAT TOMASZOWSKI" Każda wymieniona miejscowość posiada pewne wyjątkowe cechy i historię, które zapisane zostały na kartach niniejszej publikacji, dzięki której zostaną w pamięci naszej oraz przyszłych pokoleń.
Dziękujemy autorom książki Państwu Ewie i Józefowi Niedźwiedź, Zbigniewowi Naklickiemu za podjęcie się napisania tak obszernej publikacji we współpracy z Dyrektor GOK Susiec – Joanną Kowalczuk, a mieszkańcom za pomoc w przekazywaniu materiałów. Dziękujemy Lokalnej Grupie Działania „Roztocze Tomaszowskie” – na czele z Prezes Ewą Piwko – Witkowską za sfinansowanie projektu, a Kołu Gospodyń Wiejskich w Suścu „Tanewa” z przewodniczącą Anetą Korkosz za podjęcie się działania.
Tego dnia obecne były władze gminy, powiatu, kierownicy oraz dyrektorzy podległych jednostek.
Wszystkim obecnym na spotkaniu dziękujemy za przybycie.

„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zadanie pn. Wydanie publikacji pn. "Dzieje miejscowości Gminy Susiec, powiat tomaszowski", mające na celu zachowanie i promocję dziedzictwa lokalnego poprzez promowanie obszaru LGD opracowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Suścu „Tanewa”, współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, Działanie 19 LEADER, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Projekt dofinansowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie” w Tomaszowie Lubelskim.

Publikacja