Wyjazd studyjny do Pińczowa

GOK Susiec na szlaku przygody.
4 listopada był dla nas dniem pełnym przygód. Dzięki współpracy i partnerstwu domów kultury kadra Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu uczestniczyła w wyjeździe studyjnym do Pińczowa.
Dyrektor Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury – Iwona Senderowska, oprowadziła nas i zapoznała z działalnością  instytucji. Poznaliśmy również kulturę i zabytki regionu zwiedzając Muzeum Regionalne, górę św. Anny, Dom Ariański (zwany również Drukarnią Ariańską) na Mirowie oraz Synagogę Starą, wybudowaną w latach 1594-1609.
Miłym zakończeniem dnia była uroczysta gala, podsumowująca projekt „Kultura odNowa”.
Dziękujemy także Wójtowi Gminy Susiec – Zbigniewowi Naklickiemu za pomoc w organizacji wyjazdu.