Ferie Zimowe z GOK Susiec

Wszystko co dobre, szybko się kończy, więc i ferie minęły raz dwa.  Były to bardzo aktywne dni, w trakcie których nie było czasu na nudę. Każdy mógł wziąć udział w swoich ulubionych zajęciach spróbować czegoś innego, odkryć w sobie nowe talenty i umiejętności. Były  gry i zabawy integracyjne, spacery szlakami turystycznymi z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, warsztaty kulinarne z KGW Paary-  w menu pojawiły się kruche ciasteczka, gofry drożdżóweczki, pizzerinki. Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszył się  wyjazd do kina w Zamościu czy zwiedzanie  zamojskiego muzeum, nie zabrakło też wizyty w KFC. Był bal przebierańców z zabawami animacyjnymi i małym poczęstunkiem, została przeprowadzona pogadanka edukacyjna z Panią Policjantką z Posterunku Policji w Suścu.  Ostatni dzień feriowych zmagań  upłyną na grach i zabawach ruchowych w Muzeum Pożarnictwa w Oseredku. Frekwencja na zorganizowanych wydarzeniach była spora, co świadczy o tym, że był to ciekawy i atrakcyjny program. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo!!