Tydzień Bibliotek w Bibliotece w Suścu

Tydzień Bibliotek
Tydzień Bibliotek w Bibliotece w Suścu
Tydzień Bibliotek to program promocji czytelnictwa i bibliotek, ma on na celu podkreślanie roli czytania i zainteresowania książką . W ramach działań Biblioteczne krasnale przez trzy dni odwiedzały przedszkolaków w Suścu, Łosińcu i Łuszczaczu czytając bajki. W czwartkowe przedpołudnie 11 maja 2023 roku Bibliotekę w Suścu odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Suścu, które z zainteresowaniem słuchały opowiadań o smoku wawelskim oglądały księgozbiór przeznaczony dla najmłodszych czytelników, następnie malowały spotkane w bibliotece krasnale, były też zabawy na świeżym powietrzu.