Spotkanie autorskie

Tydzień Bibliotek
Spotkanie autorskie
Mijający „Tydzień Bibliotek” zakończyliśmy spotkaniem autorskim ze znaną pisarką, dziennikarką Katolickiego Radia Zamość oraz autorką tekstów dla dzieci – Panią Ewą Monastyrską autorką książeczki „Niezwykła peleryna i inne opowieści” Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i ciepłej atmosferze w Filii Bibliotecznej w Majdanie Sopockim i Bibliotece w Suścu. Za pomocą rysunków i ciekawych pytań Pani Ewa zachęcała do wspólnej dyskusji. Przedszkolaki wysłuchały jej w skupieniu i z ogromnym zainteresowaniem ,wyciągając jednocześnie wnioski, że trzeba być dobrym człowiekiem i mieć szacunek do innych.
Bardzo dziękujemy za spotkanie.