Szkolenie - "To MY Wszyscy tworzymy kulturę"

23 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbyło się kolejne szkolenie  zespołu zadaniowego oraz partnerów, które poprowadziła Małgorzata Misztal - Practicioner in the Art Of NLP, partner zarządzający w Meritum oraz Szkole Coachów Meritum, trener biznesu.
Na szkoleniu obecny był prof. Bohdan Skrzypczak - Mentor z ramienia Narodowego Centrum Kultury.
Szkolenie odbyło się w ramach projektu "To MY WSZYSCY tworzymy Kulturę" dofinansowanego z programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury + Edycja 2023/ Zadanie II - Partnerstwo Lokalne.