KIERMASZ WIELKANOCNY

W dniach 04 - 17 kwietnia 2014 roku Gminny Ośrodek Kultury w Suścu był organizatorem KIERMASZU  WIELKANOCNEGO.

KIERMASZ  WIELKANOCNY

KIERMASZ  WIELKANOCNY

W dniach 04 - 17 kwietnia 2014 roku Gminny Ośrodek Kultury w Suścu był organizatorem KIERMASZU  WIELKANOCNEGO na którym można było nie tylko zobaczyć lecz także kupić stroiki wielkanocne, palmy, pisanki, kartki świąteczne, kurczaczki.
Na kiermaszu można było podziwiać rękodzieło wykonane przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu, Koło Rękodzieła Artystycznego przy Filii Bibliotecznej w Majdanie Sopockim, Koło Rękodzieła przy Bibliotece w Suścu.