Powiatowy Dzień Pracownika i Animatora Kultury w GOK w Suścu

Powiatowy Dzień Pracownika i Animatora Kultury

W Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbyło się doroczne spotkanie  animatorów i pracowników kultury powiatu tomaszowskiego.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Powiatowy Dzień Pracownika i Animatora Kultury w GOK w Suścu

Powiatowy Dzień Pracownika i Animatora Kultury

W imieniu Starosty Jana Kowalczyka życzenia z okazji Powiatowego Dnia Pracownika i Animatora Kultury wszystkim przybyłym przekazał Sekretarz Powiatu Stanisław Cisło.

W czasie spotkania obchodzono również jubileusz 45-lecia Zespołu Ludowego „Grabowiczanki” z Grabowicy. Z tej okazji Starosta Tomaszowski przekazał jubilatom okolicznościowy list i nagrodę pieniężną. Wójt Gminy Susiec Franciszek Kawa razem z dyrektorem GOK – Joanną Kowalczuk, również nagrodził finansowo swój zespół i przekazał jubilatom serdeczne życzenia.

Na zakończenie spotkania odbył się koncert jubilatów, a także występ Moniki Koper- utalentowanej piosenkarki z Suśca należącej do młodzieży działającej przy GOK-u.

Następnie dyrektorka GOK-u  zaprezentowała działalność instytucji oraz pokazała najładniejsze i najciekawsze miejsca w Gminie Susiec warte odwiedzenia.

Po spotkaniu jego uczestnicy udali się na wycieczkę na Czartowe Pole i kamieniołomy w Nowinach.

[GALERIA ZDJĘĆ]