DZIEŃ OJCA W KLUBIE SENIORA

03 lipca 2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu , w Klubie Seniora, odbyło się spotkanie z okazji Dnia Ojca.

DZIEŃ OJCA W KLUBIE SENIORA

Z tej okazji składano wszystkim Panom – najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Uroczystość uświetniła obecność władz samorządowych w osobie: Sekretarza Gminy Susiec – Tadeusza Suskiego, oraz Dyrektora GOK – Joanny Kowalczuk.

Przy tej okazji jedna z członkiń Klubu Seniora Pani Zofia Muła obchodziła swoje urodziny, a my wszyscy zaśpiewaliśmy STO LAT!!! Był tort, śpiew i tańce do późna.