Usługa Książka na telefon

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu - Biblioteka w Suścu wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miejscowości Kunki i Paary proponuje nową usługę „Książka na telefon”.

Usługa  Książka na telefon

AKCJA - „KSIĄŻKA NA TELEFON”
Akcja skierowana jest do osób, które ze względu na stan zdrowia lub trudności w poruszaniu się nie mają możliwości bezpośredniego korzystania z biblioteki.
Książki dostarczane będą w raz w miesiącu (drugi wtorek miesiąca) po wcześniejszym uzgodnieniu bezpośrednio do Państwa domów.
Zajmować się tym będą bibliotekarze oraz wolontariusze działający przy Bibliotece w Suścu.

Usługa jest bezpłatna.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Biblioteką w Suścu przy ul. Tomaszowskiej 100. Telefon kontaktowy: 84 6654410 w. 23
E-mail : gbpsusiec@op.pl
www.goksusiec.pl