Gminny Konkurs Plastyczny - Bożonarodzeniowy

Gminny Osrodek Kultury w Suścu ogłasza "Gmnny Konkurs Plastyczny- Bożonarodzeniowy". Regulamin znajduje się na niniejszej stronie. Termin dostarczahnia prac do 12 grudnia 2014 r. do Biblioteki lub sekretariatu GOK.

Gminny Konkurs Plastyczny - Bożonarodzeniowy

Gminny Osrodek Kultury w Suścu ogłasza "Gmnny Konkurs Plastyczny- Bożonarodzeniowy". Regulamin znajduje się na niniejszej stronie. Termin dostarczenia prac do 12 grudnia 2014 r. do sekretariatu GOK.

Prace mogą być zgłaszane przez nauczycieli, osobiście przez uczniów lub rodziców.