Gminny Konkurs Recytatorski z cyklu Ulubieni Autorzy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim z cyklu "Ulubieniu autorzy".

Konkurs organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu, Biblioteka w Suścu i odbędzie się w dniu 17 grudnia 2014 r.

Regulamin konkursu w załączeniu na niniejszej stronie.

Gminny Konkurs Recytatorski z cyklu Ulubieni Autorzy

Konkurs organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu i odbędzie się w dniu 17 grudnia 2014 r.

Uczniów do konkursu mogą zgłaszać nauczyciele-opiekunowie ze szkól gminy Susiec.

Regulamin w załączeniu na niniejszej stronie.