Bzezpłatny internet w bibliotekach

BEZPŁATNY INTERNET

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu informuje wszystkich zainteresowanych, że Biblioteka w Suścu oraz Filia Biblioteczna w Majdanie Sopockim  biorą udział  w programie: „AKADEMIA ORANGE DLA BIBLIOTEK”

Bzezpłatny internet w bibliotekach

BEZPŁATNY INTERNET

Celem programu grantowego AKADEMIA ORANGE jest promowanie nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży poprzez wspieranie innowacyjnych projektów edukacyjnych, które nowatorski i atrakcyjny sposób zachęcają do zdobywania wiedzy.

Dodatkowym celem Programu jest pokazanie, że Internet i nowoczesne technologie mogą i powinny być narzędziem edukacji, dzięki którym można odkrywać otaczający świat.

Internet udostępniany jest bezpłatnie w godzinach pracy bibliotek:

Biblioteka w  Suścu:

od poniedziałku do soboty          od   8:00 do 16:00