Ferie zimowe 2014 w gminie Susiec

[GALERIA ZDJĘĆ]

Ferie zimowe 2014 w gminie Susiec

Ferie zimowe 2014

Już tradycją staje się, iż dzieci i młodzież nie mogą nudzić się w wolnym czasie. Po raz kolejny zostały zorganizowane dla nich przez Gminny Ośrodek Kultury ferie. Uczestnicy spędzili wolny czas biorąc udział w zajęciach plastycznych, sportowych, w grach, zabawach i spotkaniach integracyjnych. Dodatkową atrakcją był występ aktorów ze Studia Małych Form Teratralnych Art-Re z przedstawieniem „Zaczarowany młynek”. Odbyły się turnieje w bilarda i tenisa stołowego. Odwiedzili nas tomaszowscy policjanci z pogadanką mającą na celu uświadomienie tzw. bezpiecznych zachowań podczas spędzania czasu wolnego poza miejscem zamieszkania. Mimo niesprzyjającej, zimowej aury dzieci i młodzież chętnie przychodziły na zajęcia.

[GALERIA ZDJĘĆ]