O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Kiermasz bożonarodzeniowy i rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego

19.12.2022 r.
Kiermasz bożonarodzeniowy i rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego
16 grudnia 2022 r. na placu targowym w parku im. Sylwestra Chęcińskiego odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Świąteczne rękodzieło prezentowali regionalni twórcy Agata Sienkiel, Agnieszka Koper, Wiesława Tokarska, Elżbieta Kawka oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy i Gminny Ośrodek Kultury w Suścu, jak również Seniorzy z Klubu Seniora w Suścu którzy cały dochód z kiermaszu przeznaczyli na leczenie Gabrysi Bryk.
Na Kiermaszu nie brakowało własnoręcznie wykonanych bombek, szopek, stroików, aniołków, choinek i wielu innych.
Tego dnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego „Tradycyjna potrawa świąteczna”, w którym komisja w składzie Lucyna Kozyra – przewodnicząca, Zuzanna Naklicka – członek, Joanna Kowalczuk – członek przyznała następujące nagrody: w kategorii ciasta nagrodę specjalną otrzymało KGW „Tanewa” Susiec, oraz wyróżnienie KGW „Super Trzynastka” Paary. W kategorii potrawy nagrodę specjalną otrzymało KGW „Perełki Roztoczańskie” Oseredek, a wyróżnienie KGW Grabowica.
Dziękujemy wszystkim wystawcom za udział i prezentowanie pięknego rękodzieła oraz Kołom Gospodyń Wiejskich za przygotowanie potraw i ciast do konkursu.
W tym dniu popłynęły życzenia świąteczne od Wójta Gminy Susiec – Zbigniewa Naklickiego i Sekretarza Gminy – Tomasza Skrobana do wszystkich uczestników.