Dzień Matki w Klubie Seniora

27 maja odbyło się spotkanie integracyjne Klubów Seniora z Gminy Susiec oraz Gminy Bełżec. Wydarzenie było okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozmów oraz wzmacniania relacji międzyludzkich i międzypokoleniowych.
Podczas spotkania świętowano Dzień Matki. Uroczystość uświetniły występy dzieci z Samorządowego Przedszkola w Suścu oraz prezentacje artystyczne Seniorów, którzy ponownie pokazali swoje talenty i zaangażowanie.
Szczególnie wzruszającym momentem było uhonorowanie obecnych na spotkaniu Mam Wójta Gminy Susiec – Zbigniewa Nakilckiego i Dyrektor GOK Susiec – Joanny Kowalczuk, którym symbolicznie wręczono kwiaty jako wyraz wdzięczności za ich obecność, troskę i codzienną życzliwość.
Obecni na spotkaniu byli: Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki, Przewodnicząca Rady Gminy Susiec - Urszula Bartoszek, Sekretarz Gminy Susiec oraz Zastępca Wójta Gminy Susiec - Tomasz Skroban, Zastępca Wójta Gminy Bełżec - Brygida Pasierbiewicz, Kierownik GOPS w Suścu -Wioletta Litwin, Kierownik GOPS w Bełżcu - Marcin Braunberger wraz z pracownikiem Pauliną Krawczyk, Przewodnicząca Klubu Seniora z Bełżca - Maria Jarosz wraz z seniorami oraz Kierownik Klubu Seniora z gm. Susiec- Zdzisława Drążek wraz z seniorami.
Na zakończenie wszystkim Mamom złożono serdeczne życzenia zdrowia, miłości i radości na co dzień. Dodatkowo seniorom wręczono również „serca” – statuetki wykonane przez WTZ Grabowica, będące symbolicznym podkreśleniem szacunku, życzliwości i uznania.
Oba Kluby Seniora otrzymały kosze upominkowe jako wyraz podziękowania.
Oba Kluby Seniora otrzymały kosze upominkowe jako wyraz podziękowania.
Spotkanie upłynęło w atmosferze serdecznych rozmów, wymiany wspomnień i integracji, a zwieńczeniem wspólnie spędzonego czasu była zabawa przy muzyce DJ Adamussa.







