O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Spotkanie Młodzieży

Spotkanie Młodzieży
27 maja w GOK Susiec odbyło się kolejne spotkanie z młodzieżą  podczas którego tym razem przeszliśmy już do konkretów .
Były karteczki, burza mózgów, rozmowy i mnóstwo kreatywnych pomysłów.
Dyrektorka GOK Susiec – Joanna Kowalczuk, wykorzystując różne narzędzia fokusowe i metody pracy z młodzieżą, pomagała uporządkować wszystkie wizje i działania, które najbardziej młodzi chcieliby zrealizować.
I powiemy tylko tyle… będzie się działo……
Ale szczegółów jeszcze nie zdradzamy…… 
Wspólnie pracowaliśmy już nad naszym projektem do programu „Równać Szanse” – programu, który daje młodym ludziom z małych miejscowości możliwość działania, rozwijania pasji, współpracy i zdobywania nowych doświadczeń.
Podczas spotkania odwiedziła nas także Agnieszka Hałasa — pracownik Urzędu Gminy Susiec, a jednocześnie ambasadorka programu „Równać Szanse” w województwie lubelskim .
Wysłuchała naszych pomysłów, a następnie wspólnie pracowaliśmy nad tym, aby dobrze wpisać je w cele programu.
I wiecie co? Okazało się, że nasze działania idealnie wpisują się w założenia projektu.
Teraz przed nami ostatnia prosta – przepisanie wszystkiego do formularza i wysłanie wniosku.
Trzymajcie za nas kciuki  i za pomysły młodzieży.
Bardzo chcielibyśmy znaleźć się w gronie realizatorów projektu i pokazać, że młodzież z Gminy Susiec naprawdę potrafi działać!