Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Roztocze Tomaszowskie

W dniu  4 grudnia 2014 r.  w Gminny Ośrodku Kultury w Podhorcach odbyło się Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie”.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Roztocze Tomaszowskie

[GALERIA ZDJĘĆ]

Głównym punktem zebrania było uzupełnienie składu Zarządu LGD „Roztocze Tomaszowskie”. Uchwałą Walnego Zebrania do Zarządu wszedł Pan Paweł Borowiec z Lubyczy Królewskiej.

Na zebraniu Prezes zarządu w osobie Ewa Piwko-Witkowska podziękowała wszystkim za dotychczasową, dobrą współpracę. Nadmieniła również o konieczności pracy związanej ze spełnieniem nowych  warunków i kryteriów stawianych do spełnienia przez LGD w celu pozyskiwania funduszy na przyszłe zadania. Poza oficjalnym programem zebrania  członkowie LGD wymienili swoje poglądy na temat dotychczasowej działalności LGD.

Z gminy Susiec w zebraniu udział wzięli:

1. 1. Dawid Hałasa – przedstawiciel Rady LGD „Roztocze Tomaszowskie”
  2. 2. Joanna Kowalczuk -  Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu
  3. 3. Krzysztof Łagowski – przedstawiciel Roztoczańskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego w Suścu
  4. 4. Anna Szpak i  Marzena Fronc - przedstawiciele Stowarzyszenia Rozwoju Społeczności Lokalnej – Paary
  5. 5. Anna i Mieczysław  Malec