• MKiDN
  • Publikacja: 10.05.2022
  • Wyświetlenia 301

Zakup Nowości Wydawniczych do Bibliotek Publicznych - 2017r.

Zakup Nowości Wydawniczych do Bibliotek Publicznych - 2016r.

Tablety w Twojej Bibliotece - 2015r.

Fundacja Orange dla Bibliotek - 2015r.

Program dotacyjny Instytutu Książki - 2015r.

Budowa siłowni zewnętrznej w Suścu - 2014 r.

Budowa siłowni zewnętrznej w Suścu

INFORMACJA O PROJEKCIE
Gminny Ośrodek Kultury w Suścu realizuje projekt pt: „ Budowa siłowni zewnętrznej w Suścu”, dzięki LGD „Roztocze Tomaszowskie” w ramach:
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013

!!! Serdecznie zapraszamy od 19.12.2014 r. przy GOK w Suścu !!!

Rozwój turystyki na terenie Gminy Susiec - 2014 r.

Rozwój turystyki

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu  zrealizował projekt pt:

„ Rozwój turystyki na terenie Gminy Susiec”,
dzięki LGD „Roztocze Tomaszowskie” w ramach: Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER,  Działanie 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach małych projektów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013

W ramach projektu w miesiącu wrześniu 2014 roku zostały zrealizowane następujące zadania: wykonanie dwóch tablic turystycznych, wydanie map „Gmina Susiec na Roztoczu”, wydanie przewodnika dla dzieci, wykonanie filmu promującego o Gminie Susiec, wydanie albumu zdjęciowego.

Patrz news z dnia 26.09.2014 r.

XIII Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu promocją naszego regionu - 2014 r.

Festiwal 2014

Projekt został zrealizowany. Patrz news z dnia 28 lipca 2014 r.

Budowa placu zabaw dla dzieci w miejscowości Susiec - 2013 r.

Plac Zabaw

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu zrealizował projekt pt:

„ Budowa placu zabaw dla dzieci w miejscowości Susiec”,
dzięki LGD „Roztocze Tomaszowskie”
w ramach: Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER, Działanie 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach małych projektów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013.

!!! SERDECZNIE  ZAPRASZAMY !!!
od 28 października 2013 r. na plac zabaw koło GOK w Suścu, ul. Tomaszowska 100.

XII Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu - 2013 r.

Festiwal 2013

Projekt został zrealizowany.

XI Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu - 2012 r.

Festiwal 2012

Projekt został zrealizowany.

XI Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu - 2011 r.

Festiwal