Dzień Babci i Dziadka z Klubu Seniora

24 stycznia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbyło się spotkanie Klubu Seniora z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.
Obecni na spotkaniu byli również: Wójt Gminy Susiec- Zbigniew Naklicki, Sekretarz Gminy Susiec- Tomasz Skroban, Przewodniczący Rady Gminy Susiec- Mieczysław Jasina, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu- Joanna Kowalczuk oraz pracownik GOPS-u- Zdzisława Drążek.
Zespól Klubu Seniora z gm. Susiec swoim śpiewem umilił wspólnie spędzony czas.
Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego święta