Odwiedziny Przedszolaków w Naszej Bibliotece

16 lutego br. Bibliotekę Publiczną w Suścu odwiedzili nasi najmłodsi czytelnicy z gr. 3, 4, 5- latków z Przedszkola Samorządowego w Suścu. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Była również słodka niespodzianka od Wójta Gminy Susiec- Zbigniewa Naklickiego. Z wielkim zainteresowaniem maluchy oglądały książki znajdujące się na dziale dla najmłodszych. W trakcie spotkania Pani Bibliotekarka przeczytała im wybraną baśń, po której z wielkim zaangażowaniem rozwiązywali zagadki. Zadowolone dzieciaczki obiecały, że niedługo nas znowu odwiedzą.