Noc Bibliotek

„To się musi powieść”
Noc Bibliotek

W tym roku w ramach Nocy Bibliotek pod hasłem „To się musi powieść” Biblioteka w Suścu już po raz kolejny włączyła się w tą ogólnopolską akcję . Zaczęliśmy od atrakcji z udziałem przedszkolaków, czyli  spotkanie z bibliotecznym krasnalem,  zgadywanki bajkowe   „Tajemnice krasnoludkowego pudła”, malowanie nocnego nieba nad biblioteką. Miło, przyjaźnie i sympatycznie przebiegło spotkanie z seniorami zachęcające do sięgania po publikacje z  naszych zbiorów oraz promujące czytelnictwo. W ramach akcji  w czwartkowy wieczór odbyło się spotkanie autorskie z poetką Panią Teresą Sytą,  która z ogromną pasją opowiadała o swojej twórczości.