Spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską

24 kwietnia 2024r. spędziliśmy w czytelniczym gronie z Agatą Kołakowską - pisarką powieści obyczajowych i psychologicznych, która przyjęła zaproszenie na spotkanie autorskie w naszej bibliotece.
Autorka podzieliła się z Czytelnikami swoim optymizmem, radością z pisania, pomysłem na życie. W rozmowie z Czytelnikami opowiedziała o swojej twórczości, jak powstawały poszczególne tytuły i jak wiele inspiracji czerpie z codziennego życia, które choć piękne, często pisze trudne i zaskakujące scenariusze.
Spotkanie z pisarką w gronie miłośników literatury sprzyjało zadawaniu pytań i wymianie myśli. Pani Agata Kołakowska chętnie i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie kwestie, które interesowały zgromadzonych gości. Na zakończenie spotkania wszyscy zainteresowani otrzymali dedykacje w książkach autorki oraz zostali zaproszeni na mały poczęstunek. Spotkania autorskie są formą popularyzacji literatury, które w sposób szczególny przyczyniają się do promocji książek i ich twórców. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu.