Goście z Sokołowa Małopolskiego

30.11.2022 r.
Goście z Sokołowa Małopolskiego

W ramach współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu oraz Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Sokołowie Małopolskim w dniu 26 listopada  odwiedziła nas Dyrektor Agata Dec wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich Aktywni Razem z Wólki Sokołowskiej. Mieliśmy przyjemność oprowadzić grupę po naszych słynnych Szumach nad Tanwią, pokazaliśmy grupie również malowniczy Wodospad na rzece Jeleń. Po spacerze wybraliśmy się jeszcze do  Muzeum Pożarnictwa w Oseredku. Goście byli zauroczeni atrakcjami naszego regionu.