XVI Konkurs Na palmę Wielkanocną

w dniu 13 kwietnia 2014 r. odbył się XVI Konkurs "Na palmę Wielkanocną". Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu. Był to drugi konkurs w randze powiatowego.

[GALERIA ZDJĘĆ]

XVI Konkurs Na palmę Wielkanocną

XVI Konkurs "Na palmę Wielkanocną"

21 palm wielkanocnych z powiatu tomaszowskiego zgłoszono do XVI konkursu na palmę wielkanocną, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu. Był to drugi konkurs w randze powiatowego.

Konkurs rozstrzygnięty został w czterech kategoriach z czego w kategorii II pierwsze miejsce zajęła palma przygotowana przez Panie z KGW Łosiniec. Ich palma miała 7,10 m, oraz w kategorii IV – palmy małe -  wyróżnienie otrzymała Amelia Koper z Łosińca.

[GALERIA ZDJĘĆ]