XIII Wojewódzki Konkurs Młodych Instrumentalistów w Lublinie

18 grudnia 2015 r. w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie odbył się „XIII Wojewódzki Konkurs Młodych Instrumentalistów”. W konkursie naszą Gminę reprezentowało dwóch uczniów Szkoły Casio działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu pod kierownictwem Pana Zdzisława Haci, a byli to – Kacper Kołodziejczyk, który zajął trzecie miejsce oraz Sebastian Kowalczuk zdobywając wyróżnienie.

XIII Wojewódzki Konkurs Młodych Instrumentalistów w Lublinie