Opłatek w Klubie Seniora, Dzień Babci i Dziadka

19 stycznia 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu przy wspólnym stole spotkali się członkowie Klubu Seniora oraz zaproszeni goście.

Opłatek w Klubie Seniora, Dzień Babci i Dziadka

19 stycznia 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu przy wspólnym stole spotkali się członkowie Klubu Seniora oraz zaproszeni goście w osobach: Wójt Gminny Susiec – Zbigniew Naklicki, Sekretarz Gminy Susiec – Tadeusz Suski, Przewodniczący Rady Gminy – Leszek Ważny, Proboszcz Parafii w Suścu – ks. Kanonik dr Piotr Kornafel, Proboszcz Parafii Huta Różaniecka – ks. dr Marek Barszczowski, ks. Kanonik Włodzimierz Kwietniewski, Prezes Zarządu LGD „Roztocze Tomaszowskie” – Ewa Piwko-Witkowska, Dyrektor biura LGD „Roztocze Tomaszowskie” – Marta Fus, phm. Anna Rojek 10.DH „Traperski Krąg” w Suścu oraz Dyrektor Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminy Susiec – Władysława Długosz.

Okazją do wspólnego świętowania było jak co roku spotkanie opłatkowe oraz zbliżające się Święto – „Dnia Babci i Dziadka”. Dyrektor GOK w Suścu – Joanna Kowalczuk powitała wszystkich zebranych gości. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki, składając życzenia Seniorom wręczył im drobny upominek – w dowód wdzięczności i podziękowania za ich obecność razem z Prezesem Ewą Piwko - Witkowską. W specjalnie przygotowanej na tą okazję części artystycznej wzięły udział dzieci z koła teatralnego działającego przy bibliotece w Suścu.

Ważną częścią spotkania była modlitwa, którą rozpoczął Ks. Kanonik dr Piotr Kornafel. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia. Wspólne kolędowanie dopełniło całe spotkanie.