Dzień Ojca w Klubie Seniora

23 czerwca w całej Polsce obchodzone jest święto „Dnia Ojca”, w tym dniu  Klub Seniora z Suśca jak i Seniorzy z Narola spotkali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu aby uczcić wspólnie ten dzień

Dzień Ojca w Klubie Seniora

z Suśca jak i Seniorzy z Narola spotkali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu aby uczcić wspólnie ten dzień.  Wśród zaproszonych gości obecny był Sekretarz Gminy Susiec – Tadeusz Suski oraz phm Anna Rojek. Wszystkich gości przywitała Dyrektor GOK w Suścu – Joanna Kowalczyk. Z tej okazji dla Naszych Seniorów zaśpiewali harcerze z 10 DH „Traperski Krąg”

z Suśca.