Odjazdowy Bibliotekarz 2014

[GALERIA ZDJĘĆ]

Odjazdowy Bibliotekarz 2014

Odjazdowy Bibliotekarz 2014 - Odjazdowy Susiec

W tym roku po raz drugi Biblioteka  w  Suścu uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji Odjazdowy Bibliotekarz. Grupa uczestników wyruszyła 30 lipca 2014 roku, o godzinie 9:00 z parkingu przy GOK w Suścu. Metą rajdu była miejscowość Huta Szumy z  wodospadami na rzece Tanwi. Biblioteka chciała w ten sposób oprócz czytania,  propagować rower jako ekologiczny środek transportu oraz promować  i dostrzegać piękno ziemi regionalnej. Po trudach i znojach… dojechaliśmy do celu.  Jednym z elementów akcji było poznanie szlaków prowadzących  do „Rezerwatu nad Tanwią”.  Razem zebrało się 13 amatorów dwóch kółek, a rozbieżność wiekowa uczestników grupy była duża, gdyż najmłodszy liczył 18 miesięcy, a najstarszy 60 lat.  Zwieńczeniem wyprawy był zimny lodowy poczęstunek na ochłodzenie naszych emocji. Na szczęście pogoda dopisała i dobry humor również, a my mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas więcej.

[GALERIA ZDJĘĆ]