Promocja mapy - Podróże z kulturą po gminie Susiec

Mapa „Podróże z kulturą po gminie Susiec” to efekt współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu z 11 partnerami i zespołem zadaniowym. Nasza ekipa odbyła podróż z mapą odwiedzając miejsca, wskazane na mapie w których umieszczone są kody QR. Zachęcamy wszystkich do kulturalnej podróży po gminie Susiec. Zapraszamy jutro do Parku im. Sylwestra Chęcińskiego na Piknik „Podróże z kulturą po gminie Susiec”

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu realizuje projekt "To MY WSZYSCY TWORZYMY KULTURĘ" dofinansowany z programu Narodowe Centrum Kultury: Dom Kultury + Edycja 2023/ Zadanie II - Partnerstwo Lokalne.