Wakacje z GOK- em już za nami!

Wakacje z GOK- em już za nami!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na drugi miesiąc wakacji GOK przygotował szeroką ofertę kulturalno-rozrywkową. Uczestnicy wzięli udział w wycieczce rowerowej „Szlakami Roztocza” , w wycieczce pieszej na „Szczyty Szczytów” , gdzie było pieczenie kiełbasek . Ciekawym wydarzeniem był wyjazd 50- osobowej grupy dzieci i młodzieży do rodzinnego parku tematycznego „Magiczne Ogrody” w Janowcu K. Kazimierza, który cieszył się wielkim zainteresowaniem. Odbyły się zajęcia profilaktyczne pt. ,,Świat jest piękny, wybierz zdrowe życie bez nałogów” . W ostatnim dniu był wyjazd na kręgle w Kolonii Łaszczówka. Ponadto dzieci i młodzież mogła swobodnie korzystać z komputerów i tabletów , z bilardu , tenisa , gier stolikowych . W ciągu dwumiesięcznej akcji w zajęciach wzięło udział ponad 100 dzieci. Była to nie tylko wspaniała zabawa, ale również nauka integracji, dyscypliny i wiary we własne możliwości.

Dziękujemy Panu Wójtowi, który wspierał finansowo wakacyjne przedsięwzięcia GOK-u i sfinansował koszty autokaru do Magicznych Ogrodów.

A oto relacja fotograficzna z naszych zajęć.