O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Wieczór Kolęd 2023

Wieczór Kolęd 2023

To był magiczny kolędowy wieczór. W święto Trzech Króli 6 stycznia odbył się Wieczór Kolęd, którego organizatorami byli Wójt Gminy Susiec i Gminny Ośrodek Kultury w Suścu.
Tego dnia swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki wraz z małżonką Radny Powiatu Tomaszów Lub. - Tadeusz Suski, Przewodniczący Rady Gminy Susiec - Mieczysław Jasina wraz z radnymi i sołtysami, Proboszcz Parafii Łosiniec - ks. Zenon Góra, Sekretarz Gminy Susiec - Tomasz Skroban, przyjaciel z Hiszpanii - Fernando Fuster Lavilla z córką Martą, Dyrektor Banku Spółdzielczego w Suścu - Małgorzata Pindral, Dyrektor ZSP Susiec - Janusz Kiecana, Dyrektor SP w Majdanie Sopockim - Teresa Hałasa, Dyrektor SP w Łosińcu - Anna Kijko, Dyrektor NSP w Łuszczaczu - Anna Rogowska, Kierownik WTZ Grabowica - Rafał Bodys, Prezes Spółdzielni Socjalnej "Arka" - Danuta Pakosik, Prezes Gminnego Zarządu OSP Susiec - Piotr Korkosz, Szkoła Casio - Zdzisław Hacia, 29. DH "Bursztynowy Szlak" - phm. Katarzyna Koper oraz kierownicy zespołów śpiewaczych, delegacje KGW i strażaków z terenu gminy, dzieci, młodzież, seniorzy i mieszkańcy.
Wójt Gminy Susiec - Zbigniew Naklicki, powitał  przybyłych gości oraz złożył wszystkim noworoczne życzenia.
Koncert kolęd rozpoczął występ młodych artystów Emilii Tabały i Oliwii Makuch - harcerek z 29.DH Bursztynowy Szlak z Majdanu Sopockiego. Miłym zaskoczeniem był występ strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych z naszej gminy. Następnie polskie kolędy i pastorałki wyśpiewali Przedszkolaki z grup „Słoneczka” i  „Biedroneczki” z Przedszkola Samorządowego z Suśca oraz zespoły z terenu naszej Gminy: PARZANKI z Paar, SOPOCKA  NUTA z Majdanu Sopockiego, JUTRZENKA z Ciotuszy Nowej, SZUMY  z Suśca,  GRABOWICZANKI z Grabowicy, KWIATY  ROZTOCZA z Łosińca, „ZADYMA”  z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Grabowicy, SENIORÓW Z KLUBU SENIORA z gminy Susiec, 29. DH Bursztynowy Szlak z Majdanu Sopockiego. Pięknym uzupełnieniem tego koncertu było wykonanie kilku utworów przez ORKIESTRĘ DĘTĄ z Łosińca pod batutą Janusza Kiecany.
Wszyscy występujący otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki wykonane przez WTZ w Grabowicy oraz nagrody pieniężne ufundowane przez Wójta Gminy Susiec i Gminny Ośrodek Kultury w Suścu.
Po części artystycznej spotkaliśmy się na wspólnym przełamaniu opłatkiem, gdzie padało wiele pięknych i szczerych życzeń, a my Państwu w tym Nowym 2023 Roku życzymy: Wielu pięknych, szczęśliwych chwil, uśmiechu oraz sił i wytrwałości w dążeniu do wytyczonych przez siebie celów. Nowy Rok niech przyniesie spełnienie nadziei i oczekiwań, zaś życie prywatne i zawodowe przysporzy radości oraz satysfakcji.