Gminne Święto Seniora

25 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu obchodzono Gminne Święto Seniora w którym uczestniczył Klub Seniora z Gminy Susiec oraz Seniorzy ze Stowarzyszenia „Seniorzy Cieszanowianie”. Organizatorem uroczystości był Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki i Gminny Ośrodek Kultury w Suścu.
Dyrektor GOK – Joanna Kowalczuk przywitała zaproszonych gości i otworzyła całą uroczystość zapraszając na część artystyczną przygotowaną przez Klub Seniora z Suśca.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki, Przewodniczący Rady Gminy Susiec – Mieczysław Jasina, Sekretarz Gminy Susiec – Tomasz Skroban, Randa Rady Miejskiej w Cieszanowie – Bożena Zygarlicki, Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Ciesznowie – Krystian Naparty, Zdzisława Drążek - pracownik GOPS Susiec.
Obchody Gminnego Święta Seniora stały się tradycją naszej gminy. Co roku spotykamy się, aby uczcić ten piękny dzień i podziękować naszym seniorom. Ich doświadczenie, mądrość, umiejętność aktywnego spędzania czasu wolnego oraz poczucie humoru i umiejętność zabawy, mogą być wzorem i przykładem dla młodszych pokoleń – jak cieszyć się życiem.
W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło podziękowań, wręczenia kwiatów, przemówień
i przepięknych życzeń.
Życzymy Wam długich lat w dobrym zdrowiu, uśmiechu na twarzy, energii na każdą chwilę oraz szczęścia w gronie najbliższych. Niech jesień życia inspiruje do spełniania marzeń oraz nastraja optymizmem, a każdy dzień przynosi wiele radości i satysfakcji.
Seniorzy są skarbnicą mądrości doświadczenia.
Dziękujemy, że jesteście częścią naszej społeczności i dzielicie się z nami swoją mądrością.