Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy z książką

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu realizuje projekt „Biblioteka jest wśród nas”.
14 listopada odbyło się spotkanie z Warsztatami Terapii Zajęciowej. Uczestnicy tych zajęć zapoznali się z działaniem Biblioteki oraz dowiedzieli się co trzeba zrobić, aby zostać czytelnikiem. Większość osób z tej grupy, byli u nas po raz pierwszy. Spotkanie przeprowadzone zostało w ramach projektu pt.:„Biblioteka jest wśród nas" realizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 Priorytet 4, Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.