14 listopada w Bibliotece - Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo odbył się I Konwent w ramach Programu Dom Kultury + Edycja 2023. ZADANIE II - PARTNERSTWO LOKALNE.
W konwencie uczestniczyła Dyrektor GOK Susiec - Joanna Kowalczuk, a zarazem koordynator projektu To MY WSZYSCY TWORZYMY KULTURĘ" i Radny Gminy Susiec - Piotr Hałasa. W ramach realizacji projektu powstała inicjatywa pt. „Podróże z kulturą po gminie Susiec” jako efekt partnerstwa zawartego pomiędzy 11 partnerami z terenu Gminy Susiec, wspieranego przez zespół zadaniowy.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Edycja 2023/ Zadanie II - Partnerstwo Lokalne.