Teatralna podróż uczestników Programu Równać Szanse 2023

14 stycznia wyruszyliśmy spod GOK-u punktualnie o 13:30, gotowi na teatralną podróż do Teatru "Maska" w Rzeszowie. O 15:30 już byliśmy w mieście, ale zanim zanurzyliśmy się w magii sceny, postanowiliśmy odkryć uroki rynku w Rzeszowie.
Przedstawienie "Hachiko" przeniosło nas w inny wymiar. Było nie tylko zabawne, ale i głęboko wzruszające. Aktorzy przekazali emocje w sposób, który trafił prosto do serc widzów. Po spektaklu czuliśmy się bogatsi o niezapomniane chwile, wszyscy byliśmy pełni podziwu dla aktorów i ich wyjątkowego talentu. Mieliśmy również niepowtarzalną okazję porozmawiania z jedną z aktorek, co dodatkowo wzbogaciło nasze doświadczenie teatralne. Po wymianie kilku zdań z aktorką, zdecydowaliśmy się również na zrobienie wspólnych zdjęć grupowych, utrwalając tym samym niezapomniane chwile z naszej wyjątkowej wizyty. Te dodatkowe elementy sprawiły, że nasze spotkanie z teatrem było jeszcze bardziej pełne inspiracji i wspólnych emocji.
Ale to nie koniec! Podczas drogi powrotnej postanowiliśmy zatrzymać się w McDonaldzie. Jedzenie smakowało wyśmienicie, rozmowy płynęły, a wszyscy wracaliśmy z uśmiechami na twarzach. W pełni zadowoleni, zamknęliśmy ten dzień, który zapisze się w pamięci jako mix teatralnej magii i fast foodowej frajdy!
Warto dodać, że nasza koordynatorka, po zakończeniu wyjazdu, była z nas zadowolona i serdecznie pogratulowała nam ogarnięcia organizacji tego wydarzenia. To było wyjątkowe doświadczenie, które, jak się okazało, zostało zorganizowane przez nas – młodzież z programu "Równać Szanse" – samodzielnie.
Tekst Młodzież RS
GOK Susiec realizuje projekt pt.: "Bajkowe młodzieży zmagania" w ramach konkursu "Małe granty" w Programie "Równać Szanse 2023" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez "Fundację Civis Polonus".
Równać Szanse