Wyjazd studyjny Sokołów Małopolski

25 listopada pracownicy GOK Susiec, na czele z Dyrektorem - Joanną Kowalczuk, uczestniczyli w wyjeździe studyjnym w ramach współpracy z Miejsko Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim reprezentowany przez Dyrektor - Agatę Dec.
Na naszym szlaku kulturalnym znalazło się również zwiedzanie Storczykarni w Muzeum – Zamek w Łańcucie i spacer po parku zewnętrzem oraz Muzeum Pożarnictwa w Przeworsku przy Zespole Pałacowo - Parkowym, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Świata - Opiekunki Ludzkich Dróg w Sokołowie Małopolskim.
Na zaproszenie Przewodniczącego KGW „Aktywni Razem” w Wólce Sokołowskiej - Zdzisława Misiek uczestniczyliśmy w uroczystości Jubileuszu 5 - lecia istnienia koła.
Obecny razem z nami był również Radny Gminy Susiec - Piotr Hałasa oraz Koło Gospodyń Wiejskich "Perełki Roztoczańskie" z Oseredka.
Bardzo dziękujemy Wójtowi Gminy Susiec - Zbigniewowi Naklickiemu za udostępnienie transportu.