Warsztaty teatralne - Równać Szanse

Młodzież Równać Szanse 2023
Tym razem warsztaty teatralne, które dały nam możliwość rozwijania warsztatu aktorskiego, a poprowadziła je Pani Kinga Łuczak. Było tak fajnie, że zapomnieliśmy o robieniu zdjęć, ale nadrobimy na kolejnym spotkaniu, którego nie możemy się doczekać .
Tekst MRS
GOK Susiec realizuje projekt pt.: "Bajkowe młodzieży zmagania" w ramach konkursu "Małe granty" w Programie "Równać Szanse 2023" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez "Fundację Civis Polonus".