Gminne Święto Seniora w Suścu

Dnia 26 Listopada 2015 r. w GOK-u w Suścu odbyło się Gminne Święto Seniora

Gminne Święto Seniora w Suścu

Nasz Klub Seniora wspólnie z mieszkańcami Mieszkania Chronionego z Suśca świętowali podczas obchodów Gminnego Święta Seniora, któro odbyło się 26 listopada 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu. W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki, Przewodniczący Rady Gminy – Leszek Ważny, Sekretarz Gminy Susiec – Tadeusz Suski, Proboszcz Parafii Susiec - Ks. Kanonik dr Piotr Kornafel , Dyrektor GOPS w Suścu – Wioletta Litwin oraz phm. Anna Rojek 10.DH „Traperski Krąg” w Suścu. Wszystkich seniorów oraz zebranych gości przywitała Dyrektor GOK Joanna Kowalczuk – wskazując na bardzo ważny aspekt mianowicie na pozycje społeczną osób starszych w życiu codziennym. W specjalnie przygotowanej na tą okazję części artystycznej wzięli udział uczniowie szkoły Casio Sebastian Kowalczuk i Kacper Kołodziejczyk oraz dzieci z koła teatralnego działającego przy bibliotece w Suścu. Podczas uroczystości wspólnie odśpiewano „100 lat” a wszystkim seniorom wręczono male upominki przygotowane przez pracowników GOK. Podczas tego wielkiego święta seniorów nie obeszło się bez śpiewów, tańców i rozmów.