Ferie Zimowe już za Nami..

Ferie w GOK - 2016 za nami.

W dniach od 15 lutego 2016 r. do dnia 27 lutego 2016 r. codziennie ponad 70 dzieci uczestniczyło w feriach zimowych w GOK wspólnie z Klubem Prima i Biblioteką, który zorganizował bardzo urozmaiconą ofertę zajęć takich jak: rekreacyjno – sportowych, artystycznych, kulinarnych, komputerowych, profilaktycznych, tańca nowoczesnego Hip – Hop, Zumby..

Ferie Zimowe już za Nami..

Ferie w GOK - 2016 za nami.

W dniach od 15 lutego 2016 r. do dnia 27 lutego 2016 r. codziennie ponad 70 dzieci uczestniczyło w feriach zimowych w GOK wspólnie z Klubem Prima i Biblioteką, który zorganizował bardzo urozmaiconą ofertę zajęć takich jak: rekreacyjno – sportowych (Turniej w Bilarda, Turniej Tenisa Stołowego), artystycznych, kulinarnych (robienie gofrów, kanapek), komputerowych (Dzień bezpiecznego internetu), profilaktycznych (pogadanka, wyświetlenie prezentacji a później namalowanie o tym na kartce), tańca nowoczesnego Hip – Hop prowadzonego przez instruktora Norberta Kowalczuka, Zumby – prowadzone przez instruktora Aleksandrę Okoń, plastyczne (robienie bałwanów, rękodzieło). Były zabawy w teatr, przy ognisku wycieczki do lasu, nad stawy.

Zorganizowano również wycieczki: na wieżę widokową, wyjazd na lodowisko do Cieszanowa, do Powiatowej Komendy Policji w Tomaszowie Lub, do Muzeum Pożarnictwa w Oseredku i wycieczka do Rzeszowa (Muzeum Dobranocek, TVP3 RZESZÓW, KFC).

Podziękowania kierujemy przede wszystkim do dzieci, młodzieży i rodziców którzy chętnie uczestniczyli w naszych zajęciach, oraz za zaufanie którym nas obdarzyliście. Również podziękowania należą się naszemu Wójtowi – Zbigniewowi Naklickiemu, który ufundował transport naszych różnych wycieczek wyjazdowych, dziękujemy także Szczepanowi Łasocha za pogadankę i zainteresowanie dziećmi Muzeum Pożarnictwa w Oseredku.

Oto relacja fotograficzna z naszych FERII GOK 2016.