Spotkanie KGW i Zespołów śpiewaczych gminy Susiec

16 marca 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu, odbyło się spotkanie KGW i Zespołów z Naszej Gminy. Spotkaniu przewodniczył Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki, Sekretarz Gminy Susiec – Tadeusz Suski, oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu – Joanna Kowalczuk. W zebraniu uczestniczyły delegacje z siedmiu Zespołów Śpiewaczych oraz 7 Kół Gospodyń Wiejskich na którym omówiono plan współpracy na 2016 rok.

Spotkanie KGW i Zespołów śpiewaczych gminy Susiec