Święto Kapeluszy w Narolu

Święto Kapeluszy w Narolu

Klub Seniora w Suścu oraz Dyrektor GOK w Suścu – Joanna Kowalczuk mieli przyjemność uczestniczyć w „Święcie Kapelusza”, któro odbyło się 20.04.2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Narolu. Udali się tam na zaproszenie Klubu Seniora z Narola i Dyrektor GOK w Narolu – Marleny Wiciejowskiej. W programie przewidziano zwiedzanie Pałacu i Biblioteki w Narolu oraz Centrum Koncertowo-Wystawiennicze w Narolu. Następnie w siedzibie GOK w Narolu odbyła się część artystyczna wykonana przez uczniów tamtejszej szkoły. W oficjalnej części programu brały udział władze: Sekretarz Miasta i Gminy Narol – Daniel Lomber oraz Sekretarz Gminy Susiec  - Tadeusz Suski. Przy uroczystym poczęstunku i muzyce wszyscy bawili się wyśmienicie.