Akcja "Żonkile"!: Biblioteka w Suścu

W dniu 19 kwietnia 2016 r. - 73. Rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim Biblioteka w Suścu uczestniczyła w akcji "Żonkile"! zorganizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Akcja "Żonkile"!: Biblioteka w Suścu

W dniu 19 kwietnia 2016 r. - 73. Rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim Biblioteka w Suścu uczestniczyła w akcji "Żonkile"! zorganizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. W trakcie spotkania został wyświetlony film o powstaniu w getcie warszawskim. Uczestnikami  byli członkowie Klubu Seniora działającego przy GOK Susiec.