Dzień Matki w Klubie Seniora

24 maja spotkały się Kluby Seniorów z Suśca i Cieszanowa

w Gminnym Ośrodku Kultury, aby wspólnie uczcić zbliżający się Dzień Matki.

Dzień Matki w Klubie Seniora

24 maja spotkały się dwa Kluby Seniorów z Suśca i Cieszanowa w Gminnym Ośrodku Kultury,  aby wspólnie uczcić zbliżający się Dzień Matki.

Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Susiec –Zbigniew Naklicki,

Sekretarz Gminy Susiec – Tadeusz Suski, Dyrektor Centrum Kultury

i Sportu w Cieszanowie – Wojciech Świzdor oraz phm. Anna Rojek.

Dyrektor GOK w Suścu – Joanna Kowalczuk powitała wszystkich zebranych gości.

Następnie głos zabrał Wójt Gminy Susiec – Zbigniew Naklicki oraz Sekretarz Gminy Susiec –

Tadeusz Suski i złożyli Seniorom życzenia. Z tej okazji dla gości zaśpiewali harcerze

i zuchy z 10 DH „Traperski Krąg” z Suśca.

W tym dniu mogliśmy uczcić jeszcze jedno święto a mianowicie imieniny Naszej Pani Dyrektor – Joanny Kowalczuk. Wójt w imieniu Swoim jak i wszystkich zebranych wręczył Pani Dyrektor kwiaty i złożył najszczersze życzenia a na koniec wszyscy odśpiewali „100 lat”.