Spotkanie integracyjne seniorów z Suśca i Majdanu Górnego

"Seniorzy ruszają z teatrem"

Spotkanie integracyjne seniorów z Suśca i Majdanu Górnego

22  września Klub Seniora z Suśca po raz pierwszy gościł seniorów z  Majdanu Górnego. Spotkanie odbyło się w ramach Fundacji Aktywności Obywatelskiej z projektu pod nazwą "Seniorzy ruszają z teatrem" którego inicjatorem był GOK Podhorce.  W tym dniu seniorzy uczestniczyli w warsztatach teatralnych poprowadzonych przez Dyrektor GOK Podhorce Kingę Łuczak, które przyczyniły sie do integracji  2 klubów. W czasie spotkania Klub Seniora z Majdanu Górnego wystąpił na scenie prezentując się wokalnie co wywołało wielkie brawa i zachwyt wśród gości i naszych seniorów. Były śpiewy, wspólne rozmowy i tańce.